Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz GLK

mercedes benz glk

Samochód osobowy znany pod nazwą Mercedes Benz GLK jest pojazdem mechanicznym zaliczanym do grona pojazdów terenowych. Opisywane auto jest samochodem o luksusowym charakterze. Pojazd ten zapewnia więc przestronne i komfortowe wnętrze dla 5 osób. Prezentowany model jest autem, które może być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Warto zaznaczyć, że samochód ten wyprodukowano z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem nie tylko dynamicznego, komfortowego i bezpiecznego auta, ale również zainteresowanych samochodami, które radzą sobie bardzo dobrze z jazdą o charakterze terenowym.


Opisywany model Mercedes Benz GLK jest samochodem posiadającym solidną konstrukcję, dzięki której jest on w stanie wytrzymywać przeciążenia oraz obciążenia generowane w czasie jazdy z dużą ilością osób niezależnie od tego czy pojazd jedzie po dziurawej drodze, asfalcie, drodze polnej czy też w terenie. Dzięki bogatemu, luksusowemu wyposażenia każdy człowiek jadący tym samochodem będzie miał zapewnione jak najlepsze warunki jazdy.


Prezentowany samochód Mercedes Benz GLK to 5-drzwiowy SUV wyposażony w napęd na tylną oś lub 4 MATIC. Moc silnika jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 7-biegowej przekładni automatycznej. Auto było produkowane w latach 2008-2015 i posiadało silniki benzynowe 3.0-3.5 litra o mocy 231-272 koni mechanicznych, a także silniki wysokoprężne o pojemności 2.1 i 3.0 litra o mocy generowanej w zakresie 143-231 koni mechanicznych. Są więc dostępne wersje o bardziej oszczędnym, a także o bardziej dynamicznym charakterze.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz glk?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz GLK jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz GLK. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt