Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Klasa B

mercedes benz klasa b

Mercedes-Benz klasy B to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów segmentu C czyli aut należących do grona modeli kompaktowych. Samochód taki charakteryzuje się zwartą konstrukcją, pomimo której możliwe jest komfortowe i bezpieczne przewożenie 4-5 osób. Pojazd taki może więc spełniać zadania auta rodzinnego, ale również posiada wiele cech samochodu o charakterze miejskim. Oznacza to więc, że prezentowany pojazd jest autem, które wyprodukowano z myślą o osobach, które poszukują wielozadaniowego pojazdu dla siebie oraz swoich rodzin. Nadaje się on zarówno na krótkie, a także długie dystanse.


Pierwszą generację Mercedes-Benz klasy B o nazwie W245 produkowano w latach 2005-2011 jako 5-drzwiowy hatchback. Model ten posiadał bogate wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy na różnych dystansach. W pojeździe tym dostępny był napęd na przednią oś, na którą moc przenoszona była przy pomocy skrzyni automatycznej posiadającej 5 lub 6 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 1.5-2.0 litra zapewniają moc 95-193 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 2.0 litra generują moc 82-140 koni mechanicznych. Dostępna jest również jednostka napędowa zasilana LPG o mocy 116 koni mechanicznych.


Druga generacja Mercedes-Benz klasy B pod nazwą W246 to model dostępny również jako 5-drzwiowy hatchback z bogatym wyposażeniem. Posiada on radarowy system ostrzegania przed kolizją, a także wiele innych elementów wyposażenia poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Auto jest produkowane od 2011 roku i posiada napęd na przednią oś, na którą moc przenoszona jest przez skrzynię manualną z 6 przełożeniami oraz automatyczną z 7 biegami. Silniki benzynowe, diesla oraz na gaz dostępne są w zakresie pojemności 1.6-2.0 litra oraz mocy 109-211 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz klasa b?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Klasa B jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Klasa B. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt