Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Klasa G

mercedes benz klasa g

Mercedes-Benz klasy G to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów osobowych o charakterze terenowym. Prezentowany model jest więc autem przystosowanym do przewożenia pasażerów w trasach terenowych. W zależności od wersji, prezentowane auto zapewnia miejsce dla 2-5 osób. Nie jest to pojazd rodzinny tylko samochód o charakterze użytkowym, który nadaje się do pokonywania trudnych tras terenowych. Auta takie produkowane były jako kabriolety, vany oraz standardowe terenówki. Są one więc przystosowane do potrzeb osób poszukujących auta zapewniającego możliwość efektywnego przewozu pasażerów lub towarów w terenie.


Opisywane auto Mercedes-Benz klasy G jest produkowane od 1979 roku. Prezentowany pojazd jest więc modelem charakteryzującym się solidną konstrukcją przystosowaną do trudnych warunków terenowych. Dzięki temu pojazd nie ulegnie uszkodzeniu ani żadnej awarii nawet w przypadku jazdy w terenie o średnim lub wysokim poziomem trudności. Samochód ten jest również wyposażony w sprzęt poprawiający komfort i bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach.


Prezentowany model Mercedes-Benz klasy G jest autem posiadającym napęd na tylną oś, a także na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 4 i 5-biegowych skrzyń manualnych, ale dostępne są również wersje wyposażone w skrzynie automatyczne posiadające 4, 5, a także 7 biegów. Silniki 2.7-6.0 litra zapewniają moc na poziomie 156-612 koni mechanicznych. Dzięki nim auto radzi sobie bardzo dobrze i jest dynamiczne w czasie jazdy w terenie o różnym stopniu trudności.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz klasa g?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Klasa G jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Klasa G. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt