Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Klasa S

mercedes benz klasa s

Pojazd osobowy noszący nazwę Mercedes-Benz klasy S to samochód zaliczany do grona pojazdów luksusowych. Oznacza to, że prezentowane auto zapewnia bardzo przestronne wnętrze, w którym z niezwykle luksusowych i komfortowych warunków jazdy może korzystać kierowca, a także czterech pasażerów. W związku z tym można stwierdzić, że prezentowane auto zostało wyprodukowane specjalnie z myślą o bogatych użytkownikach poszukujących dynamicznego, komfortowego i bezpiecznego auta o charakterze rodzinnym.


Samochody należące do rodziny Mercedes-Benz klasy S charakteryzowały i charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dużą trwałością zapewniającą odporność na działanie niekorzystnych czynników, uszkodzeń mechanicznych, a także na awarie. Prezentowane auta są produkowane od 1972 roku i dotychczas wyprodukowano bardzo wiele generacji tego modelu. Wszystkie te wersje wyposażone były w najlepszy sprzęt poprawiający bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.


Ostatnia, najnowsza generacja Mercedes-Benz klasy S jest produkowana od 2013 roku. Ta luksusowa limuzyna posiada nadwozie charakteryzujące się bardzo niskim współczynnikiem oporu powietrza. Dzięki temu auto zapewnia bardzo dobrą dynamikę oraz generuje wszystkie osiągi na wysokim poziomie, który zadowoli miłośników agresywnej jazdy. Samochód ten posiada napęd na tylną oś lub 4 MATIC, na który moc jest przenoszona przez automatyczną skrzynię biegów posiadającą 7 przełożeń. Ten 4-drzwiowy sedan lub 2-drzwiowe coupe to auto wyposażone w kilka wersji silników benzynowych oraz wysokoprężnych. Ich pojemność to poziom 2.1-6.0 litra, a moc to zakres 204-630 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz klasa s?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Klasa S jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Klasa S. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt