Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Klasa V

mercedes benz klasa v

Samochód osobowy znany pod nazwą Mercedes Benz klasy V. Jest to auto zaliczane do grona pojazdów typu van. Prezentowany pojazd jest więc autem charakteryzującym się przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia aż 6, a nawet 8 osób. Dzięki temu auto tego rodzaju jest pojazdem, który doskonale spełnia zadania samochodu rodzinnego. Opisywany samochód może być również użytkowany przez przedsiębiorstwa zajmujące się transportem pasażerskim na krótkich, średnich, a nawet bardzo długich dystansach. W związku z tym prezentowane auto jest samochodem przeznaczonym zarówno dla użytkowników prywatnych, a także przedsiębiorstw, których działalność jest związana z transportem pasażerskim.


Prezentowany pojazd Mercedes Benz klasy V jest produkowany od 2014 roku jako van posiadające 4 lub 5 drzwi. Stylistyką, auto przypomina model klasy S oraz C. Pojazd ten posiada dużą trwałość, dzięki której możliwe jest wydajne i bezpieczne przewożenie dużej ilości osób. Auto jest więc odporne na przeciążenia generowane przez 6-8 osób oraz ich bagaże. Warto wspomnieć o bogatym wyposażeniu obejmującym sprzęt odpowiedzialny za zapewnienie najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy nawet na bardzo długich dystansach.


W prezentowanym modelu Mercedes Benz klasy V zastosowano napęd na przednią oś lub napęd typu 4 MATIC. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej, a także 6 i 7-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki wysokoprężne o pojemności 2.1 litra zapewniają moc na poziomie 136, 163 oraz 190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz klasa v?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Klasa V jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Klasa V. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt