Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mercedes Benz Viano

mercedes benz viano

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym jako Mercedes-Benz Viano jest autem, które zalicza się do grona samochodów typu minivan. Oznacza to, że w opisywanym aucie istnieje możliwość przewożenia nawet 6-7 osób, a to z kolei oznacza, że model ten jest autem, które może służyć jako pojazd o charakterze rodzinnym. Oprócz tego możliwość przewożenia tak dużej liczby pasażerów sprawia, że auto jest przeznaczone nie tylko dla użytkowników prywatnych szukających auta rodzinnego, ale również dla małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych realizacją zleceń obejmujących krajowy, a także międzynarodowy transport pasażerski.


Opisywany model Mercedes-Benz Viano jest samochodem, który był produkowany w latach 2003-2014 jako van z 5 drzwiami. Auto tego rodzaju jest więc pojazdem charakteryzującym się solidną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie dużych obciążeń generowanych przy pełnym samochodzie (7 osób) oraz bagażniku. Dodatkowo bogate wyposażenie gwarantuje najwyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa jazdy.


Jak większość modeli Mercedesa  prezentowana wersja Benz-Viano dysponuje napędem na tylną oś, ale dostępne są również modele, które zostały wyposażone w napęd na cztery koła zapewniający jeszcze lepszą dynamikę jazdy. Moc silnika była przenoszona na układ napędowy przy pomocy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń lub automatycznej przekładni posiadającej 5 biegów. Silniki benzynowe o pojemności 3.2, 3.5 oraz 3.7 litra zapewniają moc 190-258 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie 2.0, 2.2 oraz 3.0 litra generują moc na poziomie 109-224 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mercedes benz viano?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mercedes Benz Viano jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mercedes Benz Viano. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt