Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Volkswagen 181

 • Volkswagen 181

  Volkswagen 181 Volkswagen Caddy rok 2000rok

  2000
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  68362 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  60 KM
  Poj. silnika:
  1900 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Volkswagen 181 to samochód osobowy, który dziś zaliczany jest do grona pojazdów zabytkowych, ponieważ był produkowany w latach 1968-1983. Było to typowe auto wojskowe mogące pomieścić 4 osoby. Nie posiadało ono dachów oraz było przystosowane do użytkowania nie tylko na szosach, ale również na drogach polnych i w warunkach terenowych. Wersje cywilne tego modelu były produkowane dopiero od 1980 roku. Model ten wytwarzano z myślą o osobach zainteresowanych pojazdem radzącym sobie w praktycznie każdych warunkach drogowych.


Opisywany model Volkswagen 181 charakteryzował się przede wszystkim bardzo solidnym wykonaniem, dzięki któremu pojazd ten nadawał się do użytkowania w trudniejszych warunkach terenowych i był odporny na różne uszkodzenia mechaniczne i inne niedogodności związane z jazdą w terenie. Jeśli chodzi o wyposażenie to nie było ono zbyt bogate, ale można było znaleźć podstawowy sprzęt charakterystyczny dla aut tego typu z lat 60, 70 oraz 80-tych XX wieku.


W pojeździe Volkswagen 181 silnik znajdował się z tyłu. Auto posiadało 4-biegową, manualną skrzynię biegów odpowiadającą za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Ten 4-drzwiowy kabriolet posiadał silniki o pojemności 1.5 lub 1.6 litra, które generowały moc wystarczającą do zapewnienia zadowalających osiągów. Warto zaznaczyć, że atutem tego samochodu była jego niska masa własna na poziomie około 910 kilogramów. Dzięki temu takie silniki zapewniały bardzo dobre przyspieszenie i prędkość maksymalną (jak na tamte czasy) przy jednocześnie niskim poziomie zużycia paliwa.

<

Polska

Volkswagen 181 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Volkswagen 181 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt