Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Polo

volkswagen polo

Volkswagen Polo to auto osobowe, które jest zaliczane do grupy pojazdów klasy B. Jest to więc model o małych rozmiarach, który zapewnia miejsce dla 5 osób, jednak jego miejski charakter przewyższa cechy rodzinne. W związku z tym można stwierdzić, że opisywane auto zostało wyprodukowane głównie dla osób poszukujących wydajnego, dynamicznego i ekonomicznego środka transportu zapewniającego dojazd na krótkich trasach pokonywanych regularnie (np. do szkoły, pracy, na zakupy, do miasta, itp). Spełnia on wymagania osób poszukujących solidnego auta wysokiej jakości.


Opisywany model samochodu Volkswagen Polo jest produkowany od 1975 roku i przez cały czas aż do dnia dzisiejszego powstało 5 generacji prezentowanego auta. Samochód na przestrzeni dziejów przechodził modernizacje wyglądu zewnętrznego, zastosowano w nim nowoczesne technologie, silniki oraz inne rozwiązania mechaniczne, a także elementy wyposażenia. W związku z tym pojazd przez cały czas był dopasowywany do rygorystycznych wymagań rynkowych, które stale się zwiększają.


Piąta, najnowsza generacja opisywanego modelu Volkswagen Polo jest produkowana od 2009 roku. Jest to bogato wyposażony 3 lub 5-drzwiowy hatchback albo 4-drzwiowy sedan. Posiada on napęd na przednie koła, na które moc silnika jest przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Należy też pamiętać o wersjach z automatycznymi skrzyniami posiadającymi 7 przełożeń. Silniki benzynowe dostępne w zakresie pojemności 1.2 i 1.4 litra oferują moc 60-180 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 1.2 i 1.6 litra oferują z kolei moc 75-105 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen polo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Polo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Polo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt