Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen California

volkswagen california

Model samochodu znany pod nazwą Volkswagen California to auto zaprojektowane jako campervan bazujący na wersji Volkswagena Transportera T5. Auto takie posiadało miejsce dla dużej liczby osób oraz tylną przestrzeń przystosowaną do mieszkania. W związku z tym model ten spełniał zadania auta rodzinnego przeznaczonego do użytkowania w czasie urlopów. Samochód ten wyprodukowano z myślą o ludziach zainteresowanych posiadaniem samochodu, dzięki któremu można zapewnić sobie tani, komfortowy i bezpieczny nocleg na polach namiotowych, parkingach oraz w innych miejscach przystosowanych do zapewniania miejsca noclegowego dla wczasowiczów.


Opisywany samochód Volkswagen California charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją przystosowaną do utrzymywania obciążeń związanych z przewożeniem dużej liczby osób oraz wyposażenia mieszkalnego. W tylnej części auta znajduje się pomieszczenie kuchenne, sypialnia oraz wiele przydatnych elementów. Jeśli chodzi o typowo samochodowe wyposażenie to w opisywanym modelu można znaleźć hamulce z systemem ABS, system kontroli trakcji, klimatyzację, elektryczne szyby przednie, centralny zamek oraz wiele innych rodzajów sprzętu zapewniających odpowiedni poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Prezentowane auto Volkswagen California jest produkowane od 2003 roku. Posiada ono napęd na przednią lub obie osie. Moc silnika jest na nie przenoszona przez 5 i 6-biegowe skrzynie manualne, 6-biegowe automaty oraz 7-biegowe skrzynie półautomatyczne. Jednostki napędowe o pojemności 2.0 litra produkowały moc mieszczącą się w zakresie 84-204 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen california?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen California jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen California. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt