Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Sharan

volkswagen sharan

Volkswagen Sharan to auto zaliczane do grupy pojazdów mechanicznych typu minivan. Oznacza to, że prezentowany model posiada przestronne wnętrze umożliwiające przewożenie maksymalnie 5, a nawet 7 osób. W związku z tą cechą, opisywany samochód nadaje się do użytkowania jako model rodzinny. Oprócz tego jest on często wykorzystywany jako taksówka lub inny komercyjny pojazd do przewozu krajowego i zagranicznego pasażerów. Auto zostało stworzone z myślą o użytkownikach, którym zależy na zapewnieniu sobie oraz wszystkim pasażerom jak najlepszych warunków jazdy obejmujących komfort i bezpieczeństwo.


Pierwsza generacja modelu Volkswagen Sharan była produkowana w latach 1995-2010. Model ten (tak samo jak wersja druga) charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją, która jest w stanie utrzymać obciążenia generowane przez 7 osób oraz ich bagaże. Jak na auto rodzinne przystało, wyposażenie tego samochodu obejmowało nowoczesny sprzęt odpowiadający za poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy. 5 i 6-biegowe skrzynie manualne lub 6-biegowe przekładnie automatyczne przenosiły moc na napęd na przednie lub na cztery koła. Silniki 1.8-2.8 litra zapewniały moc 90-204 koni mechanicznych.


Druga generacja Volkswagen Sharan jest produkowana od 2010 roku. Jest to również auto, w którym zastosowano nowoczesne technologie zapewniające odpowiedni poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. W modelu tym zastosowano napęd na przednią oś, a silniki 1.4 oraz 2.0 litra produkują moc na poziomie 150 (1.4), 200, 140 oraz 170 (2.0) koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen sharan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Sharan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Sharan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt