Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Tiguan

volkswagen tiguan

Volkswagen Tiguan to pojazd zaliczany do grupy aut sportowo-użytkowych. Innymi słowy jest to SUV charakteryzujący się przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie maksymalnie 5 osób w bardzo komfortowych warunkach i z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Oznacza to, że prezentowany wóz idealnie wywiązuje się z zadań samochodu rodzinnego. Auto takie wyprodukowano z myślą o ludziach poszukujących pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki dla nich oraz ich rodzin. Spełnia ono również oczekiwania osób szukających modelu radzącego sobie dobrze zarówno na szosie, jak również w terenie.


Prezentowany samochód Volkswagen Tiguan jest produkowany od 2007 roku aż po dziś dzień. Oczywiście bardzo ważną cechą tego modelu pojazdu jest jego solidna konstrukcja, dzięki której auto jest w stanie utrzymać obciążenia i przeciążenia związane z przewożeniem 5 osób oraz ich ładunków na dziurawych drogach, a także trasach terenowych o różnym stopniu trudności. Jest to model zapewniający dobre warunki jazdy dla całych rodzin na dalekich dystansach. Jest to możliwe dzięki temu, że w aucie zastosowano nowoczesne wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Opisywany samochód Volkswagen Tiguan jest 5-drzwiowym autem typu SUV, które jest wyposażone w napęd na przednie lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej, 6-biegowego automatu lub 7-biegowej przekładni DSG. Jednostki napędowe 1.4 i 2.0 w wersji benzynowej oferują moc 150, 170 oraz 200 koni mechanicznych, natomiast silniki wysokoprężne o pojemności 2.0 litra produkują 140 oraz 170 koni mechanicznych mocy.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen tiguan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Tiguan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Tiguan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt