Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Crafter

volkswagen crafter

Volkswagen Crafter to duży samochód oferowany w wersji osobowej, a także dostawczej. Prezentowany pojazd w zależności od swojej wersji jest w stanie przewozić maksymalnie 2 lub 9 osób. Wersja osobowa nadaje się do użytkowania jako auto rodzinne, ale przede wszystkim została wyprodukowana z myślą o przedsiębiorstwach specjalizujących się w transporcie pasażerskim na dalekich, a także bliskich dystansach. Wersja dostawcza oferuje transport zaledwie dwóch osób, ale w zamian za to umożliwia przewożenie dużych ilości ciężkich ładunków o nietypowych gabarytach.


Opisywany samochód Volkswagen Crafter jest produkowany od 2006 roku w wielu wersjach nadwozia przystosowanych do różnych zadań. Bardzo ważną cechą prezentowanego modelu jest fakt, że charakteryzuje się on bardzo dużą solidnością, dzięki której możliwe jest przewożenie bardzo dużego ciężaru pasażerów, bagaży oraz przewożonych ładunków o sporej masie. W skład wyposażenia wchodzą elektryczne szyby i lusterka, systemy ABS, ESP i ASR, centralny zamek na pilota, klimatyzację, czujnik zmierzchu oraz ciśnienia w oponach, a także wiele innych urządzeń i systemów odpowiedzialnych za zapewnienie komfortowej i bezpiecznej jazdy.


W prezentowanym samochodzie osobowo-dostawczym Volkswagen Crafter zastosowano napęd na tylne koła, na które moc silnika jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej, a także 6-biegowej przekładni automatycznej. Jeśli chodzi o silniki to w modelu tym są stosowane jednostki napędowe o pojemności 2.0 oraz 2.5 litra zapewniające moc na poziomie 88-164 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen crafter?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Crafter jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Crafter. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt