Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen CC

volkswagen cc

Volkswagen CC to samochód osobowy zaliczany do segmentu D. Innymi słowy jest to auto posiadające przestronne wnętrze umożliwiające transport maksymalnie 4-5 osób. W związku z takimi cechami prezentowany model nadaje się do użytkowania w formie auta rodzinnego. Zapewnia on wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy, dzięki któremu możliwe jest przyjemne, bezproblemowe i niemęczące pokonywanie nawet dalekich dystansów przez rodziny z najmłodszymi pasażerami. Model wyprodukowano dla ludzi szukających niedrogiego auta rodzinnego charakteryzującego się wysoką jakością.


Opisywane auto Volkswagen CC jest odmianą modelu Passat CC z nadwoziem typu fastback. Samochód ten jest produkowany od 2012 roku aż po dziś dzień. W porównaniu z początkową wersją zmianie uległ pas przedni i tylny pojazdu, a także zamontowano w aucie nowe reflektory z lampami wykorzystującymi trwałe i oszczędne diody LED. Jeśli chodzi o wyposażenie to jest ono standardowe dla aut rodzinnych i zapewnia ono bardzo wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy, chociaż jest uboższe w porównaniu z autami klasy premium lub luksusowymi limuzynami. Z drugiej jednak strony dzięki temu auto nie jest takie drogie i jest dostępne dla szerszego grona odbiorców.


W prezentowanym samochodzie Volkswagen CC zastosowany został napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej, 6-biegowego automatu lub 7-biegowej przekładni DSG. Silniki 1.4-3.6 litra oferują moc 140-300 koni mechanicznych. Dzięki nim auto jest dynamiczne nawet w przypadku najbardziej oszczędnej wersji.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen cc?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen CC jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen CC. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt