Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Eos

volkswagen eos

Volkswagen Eos to niemiecki samochód typu coupe-kabrio. Model charakteryzuje się wnętrzem umożliwiającym przewożenie maksymalnie 4 osób. Nie jest to więc auto rodzinne tylko model przeznaczony dla mniejszej ilości osób, które cenią sobie wysoki poziom komfortu, pozytywne wrażenia z jazdy z otwartym dachem oraz dużą dynamikę auta, dzięki której można pokonywać dalekie dystanse w krótkim czasie. Samochód ten stworzono więc z myślą o ludziach, którym zależy na posiadaniu bezpiecznego, komfortowego oraz solidnego pojazdu o oryginalnym charakterze.


Pierwszą wersję prezentowanego samochodu Volkswagen Eos produkowano w latach 2005-2011 jako 2-drzwiowy coupe kabriolet. Konstrukcyjnie, auto tego typu zostało oparte na Golfie oraz Passacie. Składany dach to stalowo-szklana konstrukcja pozwalająca na oglądanie nieba nawet przy zamkniętym dachu. Proces składania dachu zajmuje 25 sekund. Oczywiście w aucie zastosowano bogate wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Auto posiadało napęd na przednie koła, na które moc była przenoszona przez 6-biegową skrzynię manualną lub 6-biegowy automat. Silniki 1.4-3.6 litra (w tym 2.0 diesel) oferowały moc 115-260 koni mechanicznych.


Druga wersja znana pod nazwą Volkswagen Eos FL była produkowana w latach 2011-2014 i odróżniała się wymiarami oraz stylizacją tylnej części auta. Model ten nadal posiadał napęd na przednie koła i zasilały go jednostki napędowe o pojemności 1.4-2.0 litra (w tym 2.0 diesel) oraz mocy 122-210 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen eos?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Eos jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Eos. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt