Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Touareg

volkswagen touareg

Volkswagen Touareg to model pojazdu zaliczanego do grupy aut typu SUV. Innymi słowy jest to solidne auto posiadające przestronne wnętrze przystosowane do transportu maksymalnie 5 osób. Jest to więc ciekawy przykład modelu o charakterze rodzinnym zapewniającego bardzo dobre warunki w zakresie komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Opisywane auto zostało wyprodukowane przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którym zależy na dobrych samochodach rodzinnych radzących sobie z pokonywaniem tras asfaltowych, a także terenowych.


W związku ze swoim charakterem i przeznaczeniem, Volkswagen Touareg był i jest samochodem o bardzo solidnej konstrukcji będącej w stanie utrzymać duże obciążenia i przeciążenia związane z przewożeniem większej liczby osób w terenie oraz na dziurawych drogach asfaltowych.


Pierwsza generacja prezentowanego modelu Volkswagen Touareg była produkowana w latach 2002-2010. Model ten posiadał napęd na cztery koła, na które moc była przenoszona przez automatyczne lub manualne skrzynie biegów posiadające 6 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 3.2-6.0 litra oferowały moc na poziomie 220-450 koni mechanicznych.


Jeśli chodzi o drugą generację Volkswagen Touareg to produkowana jest ona od 2010 roku. Model ten jest bardzo solidny oraz posiada bogate wyposażenie, dzięki któremu nawet daleka trasa nie jest nudna ani niewygodna i niebezpieczna. 8-biegowa skrzynia automatyczna odpowiada w tym aucie za przenoszenie mocy na napęd na cztery koła. Silniki 3.0-4.2 litra produkują moc 248-340 koni mechanicznych. Dostępna jest również dynamiczna oraz ekonomiczna jednostka hybrydowa z silnikiem elektrycznym i jednostką 3.0 litra (moc 333+47 koni mechanicznych).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen touareg?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Touareg jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Touareg. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt