Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Golf Plus

volkswagen golf plus

Volkswagen Golf Plus to auto osobowe zaliczane do grona pojazdów typu minivan. Była to wersja minivan zbliżona konstrukcyjnie do V oraz VI generacji Golfa. Auto charakteryzowało się dość małym rozmiarem, ale mimo to było w stanie zapewnić komfortowe i przestronne wnętrze dla 4-5 osób. Dzięki temu pomimo swojego małego rozmiaru auto było w stanie spełniać zadania modelu rodzinnego dla mniejszych rodzin. Samochód został zaprojektowany z myślą o ludziach szukających samochodu rodzinnego na dalekie dystanse oraz na krótsze trasy, który zapewni najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Prezentowany pojazd Volkswagen Golf Plus charakteryzował się dość niską masą własną jak na daną klasę auta. Dzięki temu zachowywał odpowiedni poziom dynamiki pomimo zastosowania dość małych (jak na minivana) silników charakteryzujących się wysokim poziomem ekonomii. Samochód ten był produkowany w latach 2005-2014. Jeśli chodzi o wyposażenie to auto posiadało systemy, elementy oraz układy odpowiedzialne za zapewnianie najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa.


Volkswagen Golf Plus to auto wyposażone w napęd na przednie koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej oraz 6 i 7-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe o pojemności 1.2-2.0 litra zapewniały moc na poziomie 75-170 koni mechanicznych, natomiast jednostki wysokoprężne o pojemności 1.6 i 2.0 litra oferowały moc 90-140 koni mechanicznych. Dzięki takim silnikom auto było dynamiczne i jednocześnie nie spalało za wiele paliwa.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen golf plus?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Golf Plus jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Golf Plus. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt