Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Volkswagen Vento

 • Volkswagen Vento

  Volkswagen Vento

  1600
  Rok produkcji:
  1994
  Przebieg:
  23000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  114 KM
  Poj. silnika:
  2000 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Volkswagen Vento

  Volkswagen Vento Sprzedam samochód volkswagen vento 1.8 LPG

  500
  Rok produkcji:
  1993
  Przebieg:
  270000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  130 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Volkswagen Vento to pojazd zaliczany do tak zwanej klasy C. Innymi słowy jest to auto charakteryzujące się dość małą, kompaktową budową, pomimo której możliwe jest przewożenie w nim 5 osób we względnie komfortowych warunkach oraz z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Oznacza to, że auto takie doskonale spełnia zadania modelu rodzinnego, ale również świetnie sobie radzi z zadaniami auta o charakterze miejskim zapewniającego transport na krótkich dystansach do pracy, szkoły, miasta, itp. W związku z tym można stwierdzić, że model ten został wyprodukowany z myślą o ludziach szukających samochodu wielozadaniowego.


Opisywane auto Volkswagen Vento jest produkowane od 1992 roku. Przez cały ten czas powstało kilka wersji znanych również jako Jetta oraz Bora. Odróżniają się one od siebie wyglądem zewnętrznym, zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi, a także wyposażeniem. Dzięki temu pomimo zmieniających się standardów, model ten stale spełnia oczekiwania swoich użytkowników.


Najnowsza generacja pojazdu Volkswagen Vento jest produkowana od 2010 roku jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. W skład wyposażenia tego auta wchodzi ABS, elektryczne szyby i lusterka, tempomat oraz wiele innych urządzeń i układów odpowiedzialnych za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Model ten posiada napęd na przednie koła lub na obie osie, a za przenoszenie mocy na nie odpowiadają manualne przekładnie z 5 lub 6 biegami, automaty z 6 biegami oraz skrzynie półautomatyczne z 7 przełożeniami. Silniki 1.2-2.5 litra oferują moc 105-170 koni mechanicznych. Dostępna jest też ekologiczna i oszczędna jednostka benzynowo-elektryczna (hybryda).

Polska

Volkswagen Vento - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Volkswagen Vento w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt