Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Vento

volkswagen vento

Samochód osobowy marki Volkswagen Vento to pojazd zaliczany do tak zwanej klasy C. Innymi słowy jest to auto charakteryzujące się dość małą, kompaktową budową, pomimo której możliwe jest przewożenie w nim 5 osób we względnie komfortowych warunkach oraz z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Oznacza to, że auto takie doskonale spełnia zadania modelu rodzinnego, ale również świetnie sobie radzi z zadaniami auta o charakterze miejskim zapewniającego transport na krótkich dystansach do pracy, szkoły, miasta, itp. W związku z tym można stwierdzić, że model ten został wyprodukowany z myślą o ludziach szukających samochodu wielozadaniowego.


Opisywane auto Volkswagen Vento jest produkowane od 1992 roku. Przez cały ten czas powstało kilka wersji znanych również jako Jetta oraz Bora. Odróżniają się one od siebie wyglądem zewnętrznym, zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi, a także wyposażeniem. Dzięki temu pomimo zmieniających się standardów, model ten stale spełnia oczekiwania swoich użytkowników.


Najnowsza generacja pojazdu Volkswagen Vento jest produkowana od 2010 roku jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. W skład wyposażenia tego auta wchodzi ABS, elektryczne szyby i lusterka, tempomat oraz wiele innych urządzeń i układów odpowiedzialnych za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Model ten posiada napęd na przednie koła lub na obie osie, a za przenoszenie mocy na nie odpowiadają manualne przekładnie z 5 lub 6 biegami, automaty z 6 biegami oraz skrzynie półautomatyczne z 7 przełożeniami. Silniki 1.2-2.5 litra oferują moc 105-170 koni mechanicznych. Dostępna jest też ekologiczna i oszczędna jednostka benzynowo-elektryczna (hybryda).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen vento?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Vento jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Vento. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt