Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Transporter

volkswagen transporter

Samochód marki Volkswagen Transporter to pojazd zaliczany do grupy aut dostawczych lub osobowych (w zależności od jego wersji). Oznacza to, że jest to przestronny pojazd przystosowany do przewożenia 2 osób i bardzo dużej ilości ciężkich bagaży, natomiast wersje osobowe tego modelu są w stanie przewozić nawet 12 osób. W związku z takimi cechami opisywany samochód został wyprodukowany głównie z myślą o użytkownikach komercyjnych, jakimi są firmy transportowe oraz przedsiębiorstwa specjalizujące się w przewozach pasażerskich na krótkich i dalekich dystansach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.


Opisywany model pojazdu Volkswagen Transporter jest produkowany od 1950 roku i do dnia dzisiejszego powstało jego 5 generacji. Wszystkie te wersje charakteryzowały się dużą przestronnością oraz ładownością, dzięki której możliwe było wydajne i bezproblemowe przewożenie ciężkich ładunków albo większej liczby osób. Modele zmieniały się pod względem wyglądu, technologii oraz wyposażenia wraz z upływem czasu. Dzięki temu pojazd stale był dopasowywany do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych i oczekiwań użytkowników.


Najnowsza, piąta generacja pojazdu Volkswagen Transporter jest produkowana od 2003 roku. Model ten jest wyposażony w napęd na przednią oś, ale istnieją również jego wersje z napędem na cztery koła. Moc silnika jest przenoszona na taki układ napędowy dzięki zastosowaniu 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych, 6-biegowych automatów oraz 7-biegowych przekładni półautomatycznych. Jednostki napędowe o pojemności 1.9-3.2 litra oferują moc na poziomie 84-235 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen transporter?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Transporter jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Transporter. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt