Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Corrado

volkswagen corrado

Volkswagen Corrado to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów osobowych o charakterze sportowym. Model ten posiada wnętrze umożliwiające przewożenie maksymalnie 4-5 osób, więc auto takie mogło spełniać zadania auta rodzinnego przystosowanego do zapewniania transportu na dalekich dystansach. Pojazd ten został wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem najwyższej jakości auta, które poradzi sobie z szybkim pokonywaniem nawet dalekich tras, ale jednocześnie zapewni odpowiedni poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy dla dorosłych i najmłodszych użytkowników.


Opisywane auto Volkswagen Corrado było produkowane w latach 1988-1995 jako 3-drzwiowe coupe. Jego konstrukcja była przystosowana do wytrzymywania przeciążeń związanych z jazdą z dużą prędkością. Oprócz tego w samochodzie zastosowano bogate i ciekawe wyposażenie obejmujące elementy, takie jak spojler wysuwany przy osiąganiu odpowiedniego poziomu prędkości (120 lub 80 km/h). Warto też zapamiętać o elementach wyposażenia, takich jak ABS, elektrycznie sterowane lusterka, komputer pokładowy, klimatyzacja, tempomat oraz o wielu innych elementach odpowiedzialnych za poprawę poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Prezentowany model znany pod nazwą Volkswagen Corrado to auto, w którym zastosowano napęd na przednie koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 4 przełożenia lub skrzyni manualnej z 5 przełożeniami. Silniki benzynowe o pojemności 1.8-2.9 litra zapewniały moc na poziomie 107-190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen corrado?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Corrado jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Corrado. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt