Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Scirocco

volkswagen scirocco

Model samochodu osobowego znany na rynku motoryzacyjnym jako Volkswagen Scirocco jest autem zaliczanym do grona pojazdów klasy sportowej. Oznacza to, że model ten jest samochodem posiadającym bardzo dobre osiągi podobne do tych generowanych przez auta startujące w wyścigach samochodowych. Jednocześnie prezentowany pojazd posiada wyposażenie oraz zastosowane rozwiązania technologiczne, dzięki którym dozwolone jest użytkowanie takiego auta w normalnym ruchu drogowym. Wnętrze tego pojazdu jest ograniczone do 4 osób, więc nie jest to model rodzinny tylko auto wyprodukowane głównie z myślą o ludziach zainteresowanych posiadaniem bardzo dynamicznego auta, które pozwala na agresywną jazdę i szybkie pokonywanie dalekich dystansów.


Opisywane auto Volkswagen Scirocc jest produkowane od 1974 roku i przez cały okres produkcji powstały trzy generacje prezentowanego modelu. Różniły się one od siebie nie tylko wyglądem, ale również solidnością konstrukcji, zastosowanymi technologiami, rozwiązaniami mechanicznymi oraz wyposażeniem. Dzięki temu pojazd cały czas spełnia rygorystyczne wymagania użytkowników oraz zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Od 2008 roku produkowana jest trzecia generacja modelu Volkswagen Scirocco. Jego wyposażenie jest bogate i dzięki temu zapewniony jest wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody jazdy nawet w przypadku generowania bardzo dużych prędkości. Opisywany pojazd jest autem z napędem na przednie koła, na które moc jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 6 i 7-biegowej przekładni automatycznej. Silniki 1.4 i 2.0 litra (w tym 2.0 Diesel) produkują moc 122-265 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen scirocco?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Scirocco jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Scirocco. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt