Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Lupo

Autor: | posamochod.pl
Volkswagen Lupo
Średnia ocena: 4.8 (98%) ⭐⭐⭐⭐⭐
Na podstawie: 1560 ocen

volkswagen lupo

Samochód osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Volkswagen Lupo to auto zaliczane do grona pojazdów klasy miejskiej. Oznacza to, że opisywany pojazd charakteryzuje się małym rozmiarem, który umożliwia przewożenie maksymalnie 4-5 osób, ale korzystanie z niego jako z auta rodzinnego może być na dłuższą metę niekomfortowe. Był to typowy pojazd miejski wyprodukowany z myślą o ludziach zainteresowanych posiadaniem taniego, zwrotnego oraz dynamicznego auta przystosowanego do zapewniania transportu na krótkich dystansach (np. dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp.).


Prezentowany pojazd Volkswagen Lupo to auto charakteryzujące się małym rozmiarem i niską masą własną pozwalającą na zapewnienie odpowiedniej zwrotności i dynamiki przy zastosowaniu małych, ekonomicznych silników. Jeśli chodzi o wyposażenie to w modelu tym zastosowano elementy, takie jak na przykład poduszki powietrzne, klimatyzacja, ABS, ESP, podgrzewane fotele oraz elektrycznie sterowane lusterka, a także szyby. Dzięki tym oraz innym sprzętom możliwe było zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Volkswagen Lupo to auto, które było produkowane w latach 1998-2005 jako 3-drzwiowy hatchback. W pojeździe tym zastosowano napęd na przednie koła, na które moc była przenoszona przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 lub 6 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 1.0-1.6 litra zapewniały moc na poziomie 50-125 koni mechanicznych, natomiast dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 1.2-1.7 litra produkowały moc na poziomie 60-75 koni mechanicznych.

Czy na portalu posamochod.pl mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen lupo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Lupo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Lupo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt