Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Caddy

volkswagen caddy

Volkswagen Caddy to model niemieckiego samochodu spełniającego zadania auta osobowego lub dostawczego. W zależności od wersji model ten jest w stanie pomieścić od 2 do 7 osób. Może on więc być użytkowany jako pojazd rodzinny, ale również jest on często wykorzystywany przez firmy szukające auta z dużą i przestronną przestrzenią bagażową pozwalającą na transport nawet bardzo ciężkich ładunków na krótkich, a także dalekich dystansach. W związku z tym prezentowany samochód został wyprodukowany z myślą o użytkownikach komercyjnych, takich jak firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa potrzebujące pojazdu do transportu większej liczby osób lub cięższych ładunków.


Opisywana nazwa pojazdu Volkswagen Caddy dotyczy czterech odrębnych modeli produkowanych od roku 1979. Pierwsza wersja była wzorowana na modelu Golf I, druga to dostawcza wersja Volkswagena Polo III, trzeci model był wzorowany na aucie marki Skoda Pickup, natomiast czwarty to przerobiona wersja Golfa V. Wersje te różnią się więc od siebie w znaczący sposób nie tylko wyglądem, ale również wyposażeniem i zastosowanymi technologiami, dzięki którym auto jest cały czas w stanie spełniać rygorystyczne wymogi użytkowników.


Od 2003 roku produkowana jest najnowsza wersja znana jako Volkswagen Caddy 2 K. Jest to samochód z napędem na przednią oś, ale oferowane są też wersje posiadające napęd na cztery koła. Moc jest na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych lub 6 i 7-biegowych przekładni półautomatycznych. Silniki 1.2-2.0 litra (benzyna, gaz lub diesel w zależności od wersji) produkują moc 55-103 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen caddy?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Caddy jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Caddy. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt