Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Passat

volkswagen passat

Volkswagen Passat to samochód osobowy zaliczany do grupy aut segmentu D czyli tak zwanej klasy średniej. Model ten jest więc autem charakteryzującym się przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie maksymalnie 5 osób w komfortowych warunkach z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jazdy. Ze względu na tą cechę opisywany model doskonale spełnia zadania auta rodzinnego, które zapewni jak najlepsze warunki jazdy nawet na dalekich dystansach. W związku z tym można stwierdzić, że auto to wyprodukowano z myślą o ludziach szukających niedrogiego oraz solidnego modelu zapewniającego odpowiednie warunki jazdy dla użytkowników oraz ich rodzin.


Opisywany samochód Volkswagen Passat jest produkowany od 1973 roku, a przez cały ten czas powstało 8 generacji tego auta. Różnią się one od siebie pod wieloma względami, takimi jak wygląd zewnętrzny, zastosowane elementy mechaniczne, rozwiązania technologiczne oraz wyposażenie. Pozwoliło to na dopasowanie auta do zmieniających się wymagań oraz rosnących oczekiwań użytkowników. Dzięki temu model spełniał i nadal spełnia wysokie standardy jakościowe.


Najnowsza generacja znana jako Volkswagen Passat B8 to auto produkowane od 2014 roku. W skład jego wyposażenia wchodzą światła LED, nawigacja satelitarna oraz wiele innych elementów, układów oraz systemów zapewniających komfort i bezpieczeństwo jazdy na najwyższym poziomie. Dostępne są wersje z napędem na przednie lub na cztery koła, na które moc jest przenoszona przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 6 i 7-biegowej przekładni o charakterze automatycznym. Silniki 1.4-2.0 litra produkują moc 120-280 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen passat?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Passat jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Passat. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt