Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Amarok

volkswagen amarok

Volkswagen Amarok to samochód niemieckiej produkcji, który posiada nadwozie typu pickup. Model ten zapewnia miejsce dla 2 lub 5 osób i można śmiało stwierdzić, że nie jest to auto o charakterze rodzinnym. Bardzo ważną cechą tego samochodu jest fakt, że posiada on przestronną część bagażową znajdującą się z tyłu. Jest to powierzchnia otwarta pozwalająca na przewożenie różnych rodzajów ładunków o dużej masie, nietypowych gabarytach, itp. Pojazd ten jest produkowany głównie z myślą o firmach oraz użytkownikach prywatnych, którzy często transportują różne ładunki na krótkich, a także dalekich dystansach.


Opisywane auto Volkswagen Amarok jest produkowane od 2009 roku jako 2 lub 4-drzwiowy pickup. Bardzo istotną cechą tego modelu jest jego solidna konstrukcja, dzięki której istnieje możliwość jazdy z dużym obciążeniem bez żadnych problemów związanych z przeciążeniami, itp. W prezentowanym pojeździe zastosowano światła do jazdy dziennej, kamerę wspomagającą manewr cofania, elektrycznie składane, regulowane i ogrzewane lusterka zewnętrzne, ogrzewane fotele z przodu oraz nawigację satelitarną. Dzięki temu jazda takim autem jest komfortowa i bezpieczna.


W prezentowanym samochodzie Volkswagen Amarok zastosowany został napęd na tylne koła, ale dostępne są również wersje z napędem na obie osie. 6-biegowa skrzynia manualna lub 8-biegowa przekładnia automatyczna to mechanizmy, które odpowiadają za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy. Silniki benzynowe i wysokoprężne o pojemności 2.0 litra produkują moc na poziomie 122-180 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen amarok?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Amarok jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Amarok. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt