Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 46000 do 46000

Jaka jest historia marki volkswagen beetle?

Volkswagen Beetle to nic innego jak samochód osobowy znany jako Garbus. Model ten zaliczany był oraz jest nadal do grona aut kompaktowych. Pojazd taki jest w stanie pomieścić maksymalnie 5 osób i zapewnić im względnie komfortowe, a także bezpieczne warunki podróży. Dzięki takim cechom, prezentowane auto może spełniać zadania samochodu o charakterze rodzinnym, ale dzięki swoim małym rozmiarom i zwrotności radzi sobie również bardzo dobrze z jazdą miejską. Innymi słowy samochód ten był i jest nadal produkowany z myślą o ludziach szukających niedużego, ale komfortowego auta wielozadaniowego.


Opisywany samochód Volkswagen Beetle produkowano w latach 1938-2003. Jego produkcja została wznowiona w 2011 roku. Przez cały ten czas powstało mnóstwo wersji charakteryzujących się dynamizmem i zwrotnością. Niska masa własna pozwalała na stosowanie małych silników zapewniających odpowiednią dynamikę przy jednocześnie niskim poziomie zużycia paliwa. W najnowszej generacji zastosowano liczne udogodnienia poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy. Liczne modernizacje sprawiły, że auto zyskiwało wielu zwolenników i stało się pojazdem kultowym.


Od 2011 roku produkowana jest nowa wersja Volkswagena Beetle. W samochodzie tym za przenoszenie mocy na napęd odpowiada 5 lub 6-biegowa skrzynia manualna, 6-biegowa skrzynia automatyczna lub 6-biegowa przekładnia półautomatyczna. Auto tego typu jest produkowane jako 3-drzwiowy hatchback lub 2-drzwiowy kabriolet. Silniki 1.2-2.0 litra oferują moc 105-200 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen beetle?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Beetle jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Beetle. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Volkswagen Beetle
Ocena marki: 4.8137 na 5 W oparciu o 137 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt