Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Fox

volkswagen fox

Volkswagen Fox jest samochodem osobowym zaliczanym do grona pojazdów klasy A. Oznacza to, że jedną z cech charakterystycznych opisywanego pojazdu jest jego mały rozmiar pozwalający na transportowanie maksymalnie 4 osób. Oznacza to, że prezentowane auto nie jest samochodem stworzonym z myślą o użytkowaniu jako pojazd rodzinny. Model ten wyprodukowano z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem małego, zwrotnego, dynamicznego oraz taniego w użytkowaniu auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły oraz w inne miejsca wymagające pokonania krótkiego dystansu.


Prezentowane auto Volkswagen Fox jest produkowane od 2003 roku. Jest to auto charakteryzujące się niską masą własną, dzięki której możliwe jest zapewnienie odpowiedniej dynamiki przy jednoczesnym zastosowaniu małych silników, które nie zużywają dużych ilości paliwa. W skład wyposażenia wchodziły elementy, takie jak poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy, ABS, ESP, elektryczne szyby i lusterka oraz wiele innych urządzeń, elementów i systemów, dzięki którym jazda jest wygodna, a także bezpieczna.


Opisywany samochód Volkswagen Fox, jak na auto rodzinne przystało, posiada napęd na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. Benzynowe jednostki napędowe o pojemności 1.0, 1.2, 1.4 oraz 1.6 litra produkują moc na poziomie kolejno 73, 55, 75 oraz 101 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 1.4 litra oferują z kolei moc 70 koni mechanicznych. Jest to więc małe, dynamiczne auto idealne do użytkowania w ruchu miejskim.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen fox?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Fox jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Fox. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt