Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Golf

volkswagen golf

Volkswagen Golf to jeden z najpopularniejszych samochodów niemieckiego koncernu Volkswagen. Samochód tego rodzaju zaliczany jest do grona aut klasy kompaktowej. Pomimo swojej zwartej budowy model ten jest w stanie zapewnić miejsce dla 4-5 osób we względnie komfortowych warunkach. Oznacza to, że prezentowane auto może spełniać rolę pojazdu rodzinnego, a także samochodu miejskiego przeznaczonego na krótkie trasy. Oznacza to, że auto zostało wyprodukowane z myślą o osobach zainteresowanych posiadaniem wielozadaniowego pojazdu.


Opisywany model pojazdu osobowego Volkswagen Golf jest produkowany od 1974 roku. Przez cały ten czas powstało jego siedem generacji, a także wersje specjalne typu Golf Plus czy też Golf Sportsvan. Wersje te różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym, wyposażeniem, mechaniką oraz wieloma innymi elementami. Dzięki temu model był stale dopasowywany do zmieniających się standardów na rynku motoryzacyjnym. W związku z tym auto spełnia do dziś bardzo rygorystyczne wymagania użytkowników.


Najnowsza, siódma generacja Golfa jest produkowana od 2012 roku jako 3 i 5-drzwiowy hatchback lub 5-drzwiowe kombi. Model ten posiada napęd na przednią oś, ale dostępne są też wersje z napędem na wszystkie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przez 5 i 6-biegową skrzynię manualną lub 6 i 7-biegową przekładnię w wersji manualnej. Silniki 1.2-2.0 litra produkują moc sięgającą poziomu 85-300 koni mechanicznych. Oznacza to, że model ten jest dostępny w wersji dla użytkowników preferujących większą ekonomię lub większą dynamikę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen golf?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Golf jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Golf. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt