Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 15600 do 66500

Jaka jest historia marki volkswagen jetta?

Volkswagen Jetta to auto osobowe zaliczane do grupy pojazdów o charakterze kompaktowym. Oznacza to, że model ten posiada dość zwartą konstrukcję i mały rozmiar. Pomimo tego faktu, prezentowany samochód jest w stanie pomieścić 5 osób we względnie komfortowych warunkach oraz z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Oprócz tego auto radzi sobie bardzo dobrze z jazdą w warunkach miejskich. W związku z tymi informacjami można stwierdzić, że prezentowane auto zostało wyprodukowane dla osób poszukujących idealnego auta miejskiego, które radzi sobie również dobrze z zadaniami samochodu rodzinnego.


Opisywany samochód Volkswagen Jetta jest produkowany od 1979 roku. Przez cały okres produkcji powstało aż sześć generacji różniących się od siebie wyglądem, mechaniką, wyposażeniem oraz zastosowanymi technologiami. Dzięki temu auto spełniało rygorystyczne oczekiwania klientów oraz zadania pojazdu miejskiego i rodzinnego. Duża trwałość, dynamika i ekonomia to najważniejsze cechy wszystkich modeli prezentowanego auta.


Ostatnia szósta generacja znana jako Volkswagen Jetta VI to auto produkowane od 2010 roku. Auto takie było wyposażone w ABS z ESP, elektryczne szyby i lusterka, tempomat oraz w wiele innych elementów zapewniających odpowiedni poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W samochodzie tym zastosowano napęd na przednie lub obie osie, na które moc przenoszona jest przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, 7-biegowej przekładni półautomatycznej, a także 6-biegowej przekładni automatycznej. Silniki 1.2-2.0 litra oferują moc na poziomie 105-200 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen jetta?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Jetta jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Jetta. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Volkswagen Jetta
Ocena marki: 4.8136 na 5 W oparciu o 136 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt