Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen New Beetle

volkswagen new beetle

Volkswagen New Beetle to samochód osobowy zaliczany do grona aut klasy kompaktowej. Oznacza to, że prezentowany model charakteryzuje się dość małą, zwartą, kompaktową konstrukcją. Pomimo tego faktu, samochód ten zapewnia dość sporą ilość miejsca dla 5 osób, więc może być użytkowany jako auto rodzinne, ale również doskonale radzi sobie z pokonywaniem dystansów miejskich. W związku z tym można stwierdzić, że prezentowany samochód został wyprodukowany z myślą o ludziach szukających auta wielozadaniowego radzącego sobie z pokonywaniem krótkich i długich dystansów.


Prezentowany model Volkswagen New Beetle jest produkowany od 1997 roku jako 3-drzwiowy hatchback lub 2-drzwiowy kabriolet. Jest to auto charakteryzujące się duża solidnością oraz oryginalnym wyglądem. Oczywiście w skład jego wyposażenia wchodzą systemy urządzenia oraz elementy odpowiedzialne za zapewnianie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. W związku ze swoimi cechami opisywany samochód spełnia zadania zarówno auta rodzinnego, jak również miejskiego.


Opisywane auto Volkswagen New Beetle jest dostępne z napędem na przednie koła lub na obie osie. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, 4-biegowej przekładni automatycznej lub 5-biegowej skrzyni automatycznej Tiptronic. Silniki benzynowe dostępne są w zakresie pojemności od 1.4 do 3.2 litra i generują one moc na poziomie 75-225 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla są dostępne wyłącznie w pojemności 1.9 litra, a ich moc sięga poziomu 90, 100 oraz 105 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen new beetle?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen New Beetle jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen New Beetle. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt