Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Phaeton

volkswagen phaeton

Volkswagen Phaeton to samochód osobowy należący do grupy aut klasy luksusowej. Oznacza to, że prezentowany model jest autem, które posiada przestronne wnętrze zapewniające bardzo komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. Oznacza to, że samochód taki może spełniać zadania pojazdu rodzinnego, a dzięki jego bardzo bogatemu wyposażeniu możliwe było zapewnienie przyjemnej i wygodnej jazdy nawet na bardzo dalekiej trasie. Opisywany samochód został wyprodukowany z myślą o najbogatszych użytkownikach poszukujących modelu zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy oraz wysoki poziom dynamiki.


Opisywane auto Volkswagen Phaeton jest produkowane od 2002 roku jako 4-drzwiowy sedan. Jest to auto charakteryzujące się solidną konstrukcją oraz atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym. W skład wyposażenia wchodzą elektryczne szyby i lusterka, telefon satelitarny, nawigacja, system kontroli wilgotności powietrza, telewizor z DVD, światła LED do jazdy dziennej oraz wiele innych elementów stworzonych z myślą o poprawie komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Prezentowany model samochodu osobowego Volkswagen Phaeton jest wyposażony w napęd na przednie koła lub na obie osie. Moc silnika jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni automatycznej lub 6-biegowej przekładni manualnej. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano jednostki benzynowe o pojemności 3.2-6.0 litra zapewniające moc na poziomie 241-450 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki wysokoprężne to posiadają one pojemność 3.0, a także 5.0 litra o mocy 224-313 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen phaeton?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Phaeton jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Phaeton. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt