Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volkswagen Touran

volkswagen touran

Volkswagen Touran to samochód osobowy typu minivan. Auto tego rodzaju charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, które jest przystosowane do transportu 5 osób, ale istnieje również możliwość zmniejszenia przestrzeni bagażowej, zamontowania 2 dodatkowych siedzeń i przewożenia łącznie 7 ludzi w bardzo komfortowych warunkach z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W związku z takimi atutami, prezentowany model samochodu osobowego spełnia zadania auta rodzinnego oferującego bardzo wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa nawet w przypadku pokonywania dalekich dystansów.


Opisywany model Volkswagen Touran pojazdu jest produkowany od 2003 roku i przez cały ten okres powstały trzy generacje prezentowanego samochodu. Wszystkie te auta charakteryzowały się solidną konstrukcją przystosowaną do bezproblemowego transportu maksymalnej liczby 7 osób. Różniły się od siebie wyglądem, wyposażeniem oraz zastosowanymi technologiami. Dzięki temu auta zmieniały się razem z rosnącymi wymaganiami i standardami rynkowymi.


Najnowsza, trzecia generacja prezentowanego pojazdu osobowego Volkswagen Touran jest produkowana od 2015 roku. Jest to 5-drzwiowy minivan wyposażony w tempomat, klimatyzację automatyczną, a także reflektory przednie działające w oparciu o technologię LED wykorzystującą wydajne i oszczędne diody. Oczywiście wyposażenie tego auta jest bardzo bogate i zapewnia właściwy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Silniki benzynowe 1.2, 1.4 oraz 1.8 litra oferują moc 110, 150 oraz 180 koni mechanicznych, natomiast jednostki wysokoprężne o pojemności 1.6 i 2.0 litra produkują moc na poziomie 110, 150 i 190 KM.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volkswagen touran?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volkswagen Touran jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volkswagen Touran. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt