Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen Berlingo

citroen berlingo

Citroen Berlingo jest samochodem typu kombiwan. Auto tego rodzaju jest samochodem charakteryzującym się dużą przestrzenią bagażową, a także sporą ilością miejsca dla pasażerów. Dzięki temu samochód ten może służyć jako pojazd rodzinny, a także jako auto o charakterze dostawczym. Nadwozie takich pojazdów jest bardziej ścięte niż kombi, a także mniejsze niż w przypadku vana i charakteryzujące się większą masywnością. Dzięki sporej ilości miejsca możliwe jest zapewnienie bardzo wysokiego poziomu komfortu jazdy. Samochód ten jest przeznaczony dla osób, które cenią sobie również bezpieczeństwo i dynamikę.


Samochód marki Citroen Berlingo I był produkowany w latach 1996-2010. Jest to auto o charakterze uniwersalnym. Przestronne wnętrze zapewnia miejsce dla 5 pasażerów. W 2002 roku przeprowadzono face lifting, który obejmował zmianę reflektorów, zderzaków, a także deski rozdzielczej. W 2003 roku wprowadzono odmianę terenową przystosowaną do trudniejszych warunków jazdy. Jeśli chodzi o wyposażenie to w skład jego elementów wchodzi klimatyzacja, elektryczne szyby oraz wiele innych układów i elementów odpowiadających za zapewnienie najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jest to pojazd z napędem na przód i 5-biegową skrzynią manualną. Auto było dostępne w wersji 3, 4 oraz 5-drzwiowej. Oferta silnikowa obejmowała jednostki o pojemności 1.1-2.0 oraz mocy 60-110 koni mechanicznych.


Citroen Berlingo II jest również dostępny w takiej samej wersji nadwozia oraz z tym samym układem drzwi. Posiada on taki sam napęd i skrzynię biegów, jak w przypadku generacji pierwszej. Zmieniono natomiast delikatnie wygląd zewnętrzny oraz silniki. Dostępne są wyłącznie jednostki benzynowe i diesla o pojemności 1.6 litra oraz mocy 75-120 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen berlingo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen Berlingo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen Berlingo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt