Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen C-Crosser

citroen c-crosser

Citroen C-Crosser to samochód należący do segmentu pojazdów sportowo-użytkowych. Oznacza to, że jest to pojazd charakteryzujący się przestronnym wnętrzem. Zapewnia on bardzo dużą przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, więc można wykorzystywać to auto jako pojazd rodzinny. Bardzo ważną cechą jest wysoki poziom komfortu oferowany pasażerom i kierowcy, dzięki czemu samochód nadaje się na długie trasy. Oczywiście bardzo ważne jest również wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo. Samochód ten jest również przeznaczony dla osób ceniących sobie bardzo dobre osiągi oraz poszukujących auta, które radzi sobie dobrze na dziurawych drogach, nierównościach oraz trasach terenowych u małym poziomie trudności.


Samochód o nazwie Citroen C-Crosser był produkowany w latach 2007-2012. Jest to pojazd z napędem na przednią oś lub cztery koła. Zapewnia on możliwość wyboru spośród trzech trybów jazdy, a także posiada uniwersalny układ jezdny. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 5 lub 6 biegów albo przy pomocy 6-biegowego automatu. Jedną z dostępnych jednostek napędowych jest silniki diesla o pojemności 2.2 litra z filtrem cząstek stałych. Jednostka ta generuje moc 156 koni mechanicznych. Pojazd dzięki niej przyspiesza do 80 km/h w czasie 6,8 sekundy, a do 100 km/h w czasie 10,1 sekundy. Prędkość maksymalna to 200 km/h. Dostępna jest również wersja silnikowa obejmująca benzynową jednostkę napędową o pojemności 2.4 litra oraz mocy 170 koni mechanicznych. Są to więc bardzo mocne silniki przystosowane do dynamicznej jazdy oraz efektywnej jazdy w trudniejszych warunkach.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen c-crosser?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen C-Crosser jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen C-Crosser. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt