Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Citroen C-Crosser

 • Citroen C-Crosser

  Citroen C-Crosser Citroen C crosser doinwestowany 2008r

  35900
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  230000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  156 KM
  Poj. silnika:
  2156 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Citroen C-Crosser

  Citroen C-Crosser 4x4 , skóra , Bezwypadkowy

  31700
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  216000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  156 KM
  Poj. silnika:
  2200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Citroen C-Crosser to samochód należący do segmentu pojazdów sportowo-użytkowych. Oznacza to, że jest to pojazd charakteryzujący się przestronnym wnętrzem. Zapewnia on bardzo dużą przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, więc można wykorzystywać to auto jako pojazd rodzinny. Bardzo ważną cechą jest wysoki poziom komfortu oferowany pasażerom i kierowcy, dzięki czemu samochód nadaje się na długie trasy. Oczywiście bardzo ważne jest również wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo. Samochód ten jest również przeznaczony dla osób ceniących sobie bardzo dobre osiągi oraz poszukujących auta, które radzi sobie dobrze na dziurawych drogach, nierównościach oraz trasach terenowych u małym poziomie trudności.


Samochód o nazwie Citroen C-Crosser był produkowany w latach 2007-2012. Jest to pojazd z napędem na przednią oś lub cztery koła. Zapewnia on możliwość wyboru spośród trzech trybów jazdy, a także posiada uniwersalny układ jezdny. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 5 lub 6 biegów albo przy pomocy 6-biegowego automatu. Jedną z dostępnych jednostek napędowych jest silniki diesla o pojemności 2.2 litra z filtrem cząstek stałych. Jednostka ta generuje moc 156 koni mechanicznych. Pojazd dzięki niej przyspiesza do 80 km/h w czasie 6,8 sekundy, a do 100 km/h w czasie 10,1 sekundy. Prędkość maksymalna to 200 km/h. Dostępna jest również wersja silnikowa obejmująca benzynową jednostkę napędową o pojemności 2.4 litra oraz mocy 170 koni mechanicznych. Są to więc bardzo mocne silniki przystosowane do dynamicznej jazdy oraz efektywnej jazdy w trudniejszych warunkach.

Polska

Citroen C-Crosser - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Citroen C-Crosser w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt