Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen C4

citroen c4

Pojazd marki Citroen C4 jest autem osobowym klasy kompaktowej, które charakteryzuje się małymi rozmiarami, jednak pomimo tego jest ono w stanie pomieścić 5 osób, a względnie komfortowe warunki jazdy na dłuższych dystansach są zapewniane dla 4 osób. Oznacza to, że w razie potrzeby samochód ten może być użytkowany jako pojazd rodzinny, jednak jego głównym przeznaczeniem jest jazda miejska. Oznacza to, że samochód ten został stworzony z myślą o osobach, które poszukują małego, zwrotnego i taniego w utrzymaniu środka transportu zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta, itp.


Samochód znany jako Citroen C4 I był produkowany w latach 2004-2010 jako 3-drzwiowe coupe, 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy hatchback. Pojazd posiada bardzo dobrze oświetlone wskazania wyświetlane na liczniku, a także charakteryzuje się bardzo dobrym oświetleniem zewnętrznym. W pojeździe można znaleźć tempomat, dzięki któremu łatwa jest jazda ze stałą prędkością, a także wyposażono to auto w ogranicznik prędkości. Dostępnych jest również wiele innych elementów poprawiających komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jest to samochód z napędem na przednią oś oraz skrzynią manualną (5 lub 6 biegów), automatyczną (4 lub 5 biegów) oraz półautomatyczną (6 biegów). W modelu tym stosowano silniki benzynowe o pojemności 1.4-2.0 litra (88-180 koni mechanicznych) oraz diesla o pojemności 1.6-2.0 litra (90-140 koni mechanicznych).


Citroen C4 II jest produkowane od 2010 roku jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowy hatchback z napędem na przednią oś. Jest to pojazd, w którym moc jest przenoszona na napęd przy pomocy manualnej (5 i 6 biegów), półautomatycznej (6 biegów) lub automatycznej (4 biegi) skrzyni biegów. Model ten był wyposażony w silniki benzynowe 1.4-1.6 litra (95, 120 oraz 156 KM) oraz diesla 1.6 i 2.0 litra (122 i 150 KM).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen c4?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen C4 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen C4. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt