Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen Jumpy Combi

citroen jumpy combi

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym jako Citroen Jumpy Combi jest pojazdem należącym do segmentu samochodów dostawczych. Wersja Combi jest jednak przystosowana głównie do przewożenia pasażerów. Samochód taki w wersji dostawczej pozwala na przewożenie tylko 2 osób, ale wersja pasażerska pozwala na przewożenie od 5 do 9 osób. Oznacza to, że można wykorzystywać to auto jako pojazd służący do przewożenia całych rodzin, a także do większych grup ludzi. Pojazd ten został stworzony z myślą o zastosowaniach prywatnych, a także komercyjnych (firmy specjalizujące się w transporcie pasażerskim).


Pierwszą generację opisywanego modelu Citroen Jumpy Combi produkowano od 1994 do 2006 roku. Był to samochód dostępny w wersji 2, 3 oraz 5-drzwiowej. W skład wyposażenia mogły wchodzić elementy, takie jak ABS, klimatyzacja czy też elektryczne szyby. Są to więc elementy poprawiające wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Pojazd ten dysponował napędem na przednią oś oraz skrzynią manualną posiadającą 5 biegów, a także automatem z 4 przełożeniami. Silniki dostępne były w zakresie pojemności 1.6-2.0 (benzynowe i diesla). Moc tych jednostek napędowych wahała się w granicach 69-136 koni mechanicznych.


Druga generacja Citroen Jumpy Combi II jest produkowana od 2007 roku. Jest to auto dostawcze w wersji 4 lub 5-drzwiowej. Jest on znacznie większy od swoich poprzedników oraz różni się stylistyką wyglądu zewnętrznego. Samochód ten również posiada napęd na przednią oś, a za przenoszenie mocy odpowiadają wyłącznie skrzynie manualne posiadające 5 lub 6 przełożeń. W modelu tym stosowane są wyłącznie silniki diesla o pojemności 1.6 i 2.0 litra oraz mocy 90, 120 oraz 136 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen jumpy combi?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen Jumpy Combi jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen Jumpy Combi. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt