Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen C4 Aircross

citroen c4 aircross

Citroen C4 Aircross jest pojazdem osobowym typu crossover. Samochód ten jest autem łączącym w sobie funkcje samochodu typu SUV oraz van. Oprócz tego pojazd ten łączy w sobie cechy auta przeznaczonego do jazdy miejskiej. Bardzo ważną cechą prezentowanego samochodu jest jego przestronne wnętrze mogące pomieścić 5 osób. Auto charakteryzuje się również dużym bagażnikiem o pojemności 442-1193 litrów. Oznacza to, że samochód ten zapewnia wysoki komfort jazdy na długich dystansach i może spełniać zadania auta rodzinnego. Dodatkowo samochód jest wyposażony w wiele elementów, które odpowiadają za zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa jazdy. Opisywany pojazd został również stworzony z myślą o osobach, którym zależy na pojazdach generujących bardzo dobre osiągi, takie jak przyspieszenie, które jest potrzebne w czasie jazdy w mieście. Oprócz tego auto radzi sobie dobrze na nierównych, dziurawych drogach, a także drogach polnych.


Opisywany samochód Citroen C4 Aircross jest produkowany od 2012 roku jako 5-drzwiowy crossover. Posiada on napęd na przednią oś, a także dostępne były wersje z napędem na cztery koła. Moc była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej. Auto było dostępne z silnikami benzynowymi o pojemności 1.6 litra. Charakteryzowały się one mocą na poziomie 117 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne są dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 1.6 oraz 1.8 litra. Generują one moc 114, a także 150 koni mechanicznych. Są to więc bardzo mocne silniki umożliwiające dynamiczną jazdę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen c4 aircross?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen C4 Aircross jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen C4 Aircross. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt