Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen C5

citroen c5

Citroen C5 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy średniej. Jest to auto zapewniające odpowiednią ilość miejsca do przewożenia 5 osób. Pojazd dysponuje nowoczesnym wyposażeniem poprawiającym komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki tym cechom prezentowany samochód jest idealnym wyborem dla ludzi poszukujących niedrogiego, ale dobrego auta o charakterze rodzinnym. Oczywiście wyposażenie tego auta jest bardzo profesjonalne ale delikatnie odbiega ono od wyposażenia samochodów klasy premium lub luksusowej.


Pierwszą generację modelu Citroen C5 produkowano w latach 2001-2004. Był to pojazd dostępny w jako 5-drzwiowy liftback lub 5-drzwiowe kombi z napędem na przednią oś. Moc była przenoszona na taki napęd przy pomocy 5 lub 6-biegowej przekładni manualnej. Oprócz tego dostępne były modele wyposażone w automatyczną skrzynię biegów posiadającą 4 przełożenia. Samochód ten posiadał układ hydropneumatyczny trzeciej generacji oraz charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której radził sobie z przeciążeniami. Oferta silnikowa obejmuje bardzo wiele benzynowych jednostek napędowych o pojemności od 1.8 do 3.0 litra i mocy 116-235 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie dostępne były w wersji 2.0-2.2 litra oraz mocy 90-133 koni mechanicznych. W skład wyposażenia wchodziło wiele elementów i układów poprawiających bezpieczeństwo i wygodę jazdy. W 2004 roku zdecydowano się na face lifting obejmujący zmianę wyglądu. Dodano również kilka wersji silników.


Citroen C5 II jest produkowany od 2007 roku jako 5-drzwiowy sedan oraz kombi. Pojazd posiadał napęd na przednią oś oraz manualną (5 i 6 biegów), a także automatyczną (6 przełożeń) skrzynię biegów. Silniki benzynowe i diesla były dostępne w zakresie pojemności od 1.6 do 3.0 litra, a ich moc to 125-241 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen c5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen C5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen C5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt