Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen C4 Picasso

citroen c4 picasso

Citroen C4 Picasso jest samochodem, który posiada nadwozie charakterystyczne dla minivanów. Opisywany model jest więc przestronnym pojazdem, który zapewnia miejsce dla 5 osób. Dzięki tej przestronności oraz bogatemu wyposażeniu, prezentowane auto zapewnia bardzo komfortową podróż na krótkich, a także długich dystansach. Nie należy również zapominać o wielu elementach wpływających na poprawę bezpieczeństwa jazdy. Oznacza to, że prezentowany model samochodu może służyć jako auto rodzinne. Dzięki dużemu bagażnikowi i wzmocnionej konstrukcji jest on w stanie zapewnić wydajną jazdę pomimo dużych przeciążeń.


Pierwszą generację znaną pod nazwą Citroen C4 Picasso I produkowano od 2006 do 2013 roku jako 5-drzwiowy minivan. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś, na który moc była przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej lub 4 i 6-biegowego automatu. Prezentowana generacja była wyposażona w silniki benzynowe o pojemności 1.6-2.0 litra oraz mocy 120-156 koni mechanicznych. Opisywane jednostki napędowe generowały prędkość maksymalną na poziomie 185-204 km/h. Jeśli chodzi o diesle to dostępne były silniki 1.6-2.0 o mocy 109-163 koni mechanicznych i prędkości maksymalnej 180-195 km/h.


Citroen C4 Picasso II jest samochodem produkowanym od 2013 roku. Jest on jeszcze bardziej przestronny od swojego poprzednika. Oczywiście samochód ten jest również 5-drzwiowym minivanem z przednim napędem oraz 5 i 6-biegową skrzynią manualną, a także 6-biegowym automatem. Auto jest lżejsze od generacji pierwszej, więc pomimo zastosowania dynamicznych silników, zużycie paliwa stoi na niskim poziomie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen c4 picasso?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen C4 Picasso jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen C4 Picasso. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt