Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen Nemo

citroen nemo

Samochód znany pod nazwą Citroen Nemo jest autem należącym do segmentu K. Jest to więc pojazd typu van, który charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem oraz dużą przestrzenią bagażową. Jest to więc pojazd, który może służyć jako auto rodzinne, ale również znajduje wiele zastosowań o charakterze komercyjnym. Może on służyć firmom transportującym pasażerów, a także przedsiębiorstwom, które w swojej działalności potrzebują auta z duża przestrzenią bagażową.


Opisywany model jest produkowany od 2007 roku jako 3, 4 i 5-drzwiowy furgon, a także 4 i 5-drzwiowy kombivan. Charakteryzuje się on wzmocnioną konstrukcją, dzięki której możliwe jest utrzymanie dużych obciążeń generowanych przez dużą liczbę pasażerów, a także ich bagaże. W skład wyposażenia wchodzi wiele różnych elementów, których głównym zadaniem jest zapewnienie kierowcy oraz pasażerom najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. Dostępnych jest kilka wersji obejmujących większą lub mniejszą ilość elementów wyposażenia. Są to wersje o nazwach: XTR, XTR Plus, Le Monde de Nemo, Comfort, Comfort Plus.


Citroen Nemo jest samochodem, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiada skrzynia biegów w wersji manualnej, która posiada 5 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to stosowane są silniki diesla o pojemności 1.4 litra oraz mocy 68 koni mechanicznych. Dostępne są również silniki benzynowe, które również posiadają pojemność 1.4 litra, a ich moc jest wyższa i sięga poziomu 73 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen nemo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen Nemo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen Nemo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt