Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen Jumper

citroen jumper

Citroen Jumper jest samochodem należącym do grupy pojazdów dostawczych. Jest to auto charakteryzujące się bardzo dużą przestrzenią bagażową, w której można umieszczać bardzo ciężkie ładunki w dużej ilości. Dzięki temu pojazdowi możliwe jest wykonywanie przeprowadzek, przewożenie przesyłek, transport różnych produktów, itp. Głównym zastosowaniem takiego auta jest wykorzystanie komercyjne przez firmy, dla których transport jest głównym lub istotnym elementem prowadzonej działalności gospodarczej. Istnieje też wersja Citroen Jumper Kombi, która służy do przewożenia pasażerów i zapewnia miejsce dla 6, a nawet 9 osób. Może być ona wykorzystywana do celów prywatnych, ale jej głównym przeznaczeniem są zadania komercyjne.


Pierwszą generację Citroen Jumper tego modelu produkowano od 1994 do 2002 roku. Jest to samochód charakteryzujący się bardzo niskim współczynnikiem oporu powietrza. Dzięki temu jest on w stanie dynamicznie przewozić ciężkie ładunki bez znacznego zużycia paliwa. W skład wyposażenia wchodzi kamera i wyświetlacz do parkowania, ESP, elektryczne szyby, fotele i lusterka, klimatyzacja, a także ogrzewanie postojowe. Jest to samochód z napędem na przednie koła, który posiada manualną skrzynię biegów z 5 przełożeniami. Oferta silników obejmowała jednostki napędowe o pojemności 1.9-2.8 litra oraz mocy 68-146 koni mechanicznych.


Od 2006 roku produkowana jest druga generacja Citroen Jumper. Również posiada ona napęd na przednią oś i charakteryzuje się niskim poziomem oporu powietrza. W samochodzie zastosowano wiele systemów poprawiających komfort i bezpieczeństwo (klimatyzacja, nawigacja satelitarna, itp.). Za przenoszenie mocy na napęd odpowiada skrzynia manualna (5 i 6 biegów) lub automatyczna (6 biegów). Pojazdy były wyposażone w silniki diesla o pojemności 2.2-3.0 litra oraz mocy 101, 120 oraz 157 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen jumper?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen Jumper jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen Jumper. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt