Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Citroen Jumper

 • Citroen Jumper I (1994-2006)

  Citroen Jumper I samochud dostawczy skrzyniowy

  8500
  Rok produkcji:
  2012
  Przebieg:
  214000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  100 KM
  Poj. silnika:
  2500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Citroen Jumper II (2006-)

  Citroen Jumper II minivan , serwisowany , wersja II

  39024
  Rok produkcji:
  2011
  Przebieg:
  39667 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  101 KM
  Poj. silnika:
  2198 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Citroen Jumper jest samochodem należącym do grupy pojazdów dostawczych. Jest to auto charakteryzujące się bardzo dużą przestrzenią bagażową, w której można umieszczać bardzo ciężkie ładunki w dużej ilości. Dzięki temu pojazdowi możliwe jest wykonywanie przeprowadzek, przewożenie przesyłek, transport różnych produktów, itp. Głównym zastosowaniem takiego auta jest wykorzystanie komercyjne przez firmy, dla których transport jest głównym lub istotnym elementem prowadzonej działalności gospodarczej. Istnieje też wersja Citroen Jumper Kombi, która służy do przewożenia pasażerów i zapewnia miejsce dla 6, a nawet 9 osób. Może być ona wykorzystywana do celów prywatnych, ale jej głównym przeznaczeniem są zadania komercyjne.


Pierwszą generację Citroen Jumper tego modelu produkowano od 1994 do 2002 roku. Jest to samochód charakteryzujący się bardzo niskim współczynnikiem oporu powietrza. Dzięki temu jest on w stanie dynamicznie przewozić ciężkie ładunki bez znacznego zużycia paliwa. W skład wyposażenia wchodzi kamera i wyświetlacz do parkowania, ESP, elektryczne szyby, fotele i lusterka, klimatyzacja, a także ogrzewanie postojowe. Jest to samochód z napędem na przednie koła, który posiada manualną skrzynię biegów z 5 przełożeniami. Oferta silników obejmowała jednostki napędowe o pojemności 1.9-2.8 litra oraz mocy 68-146 koni mechanicznych.


Od 2006 roku produkowana jest druga generacja Citroen Jumper. Również posiada ona napęd na przednią oś i charakteryzuje się niskim poziomem oporu powietrza. W samochodzie zastosowano wiele systemów poprawiających komfort i bezpieczeństwo (klimatyzacja, nawigacja satelitarna, itp.). Za przenoszenie mocy na napęd odpowiada skrzynia manualna (5 i 6 biegów) lub automatyczna (6 biegów). Pojazdy były wyposażone w silniki diesla o pojemności 2.2-3.0 litra oraz mocy 101, 120 oraz 157 koni mechanicznych.

Polska

Citroen Jumper - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Citroen Jumper w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt