Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen Saxo

citroen saxo

Auto noszące nazwę Citroen Saxo jest pojazdem zaliczanym do segmentu samochodów ultrakompaktowych stworzonych z myślą o ich użytkowaniu w ruchu miejskim. Pojazdy tego rodzaju są większe od tradycyjnych aut miejskich, ale są jednocześnie mniejsze od kompaktów. Auto takie jest w stanie pomieścić 5 osób, a w przypadku przewożenia 4 osób, komfort jazdy jest dosyć wysoki. W razie konieczności pojazd taki może służyć do transportu całych rodzin na dłuższych dystansach. Jest to jednak samochód stworzony z myślą o osobach, które poszukują małego, zwrotnego i taniego w utrzymaniu auta miejskiego.


Citroen Saxo to samochód, który był produkowany w latach 1996-2003 przez koncern PSA jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Pojazd ten charakteryzuje się trwałością oraz ekonomicznością. Pomimo zastosowania małych, oszczędnych jednostek napędowych, auto jest dynamiczne dzięki swojej niskiej masie własnej. W czasie produkcji przeprowadzono jeden większy facelifting obejmujący przednią część auta. W skład wyposażenia wchodziły elementy i układy takie jak wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, ABS czy też poduszki powietrzne. Dzięki nim pojazd prowadzi się wygodnie, a podróż jest bezpieczna zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.


W prezentowanym modelu Citroen Saxo zastosowano 5-biegową skrzynię manualną lub 3-biegowy automat. Oferta silnikowa obejmuje jednostki napędowe o pojemności 1.0, 1.1, 1.4, 1.6 oraz 1.5 D. Zakres mocy silników benzynowych obejmuje poziom 50-118 koni mechanicznych, natomiast silnik dieslowski o pojemności 1.5 litra charakteryzuje się mocą na poziomie 58 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen saxo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen Saxo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen Saxo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt