Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Citroen Saxo

 • Citroen Saxo

  Citroen Saxo Sprzedam okazja !!!!!Citroen

  2200
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  131000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  60 KM
  Poj. silnika:
  1100 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Citroen Saxo

  Citroen Saxo silnik 1.1 ,sprawny , pierwszy właściciel

  2200
  Rok produkcji:
  2001
  Przebieg:
  167490 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  60 KM
  Poj. silnika:
  1124 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto noszące nazwę Citroen Saxo jest pojazdem zaliczanym do segmentu samochodów ultrakompaktowych stworzonych z myślą o ich użytkowaniu w ruchu miejskim. Pojazdy tego rodzaju są większe od tradycyjnych aut miejskich, ale są jednocześnie mniejsze od kompaktów. Auto takie jest w stanie pomieścić 5 osób, a w przypadku przewożenia 4 osób, komfort jazdy jest dosyć wysoki. W razie konieczności pojazd taki może służyć do transportu całych rodzin na dłuższych dystansach. Jest to jednak samochód stworzony z myślą o osobach, które poszukują małego, zwrotnego i taniego w utrzymaniu auta miejskiego.


Citroen Saxo to samochód, który był produkowany w latach 1996-2003 przez koncern PSA jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Pojazd ten charakteryzuje się trwałością oraz ekonomicznością. Pomimo zastosowania małych, oszczędnych jednostek napędowych, auto jest dynamiczne dzięki swojej niskiej masie własnej. W czasie produkcji przeprowadzono jeden większy facelifting obejmujący przednią część auta. W skład wyposażenia wchodziły elementy i układy takie jak wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, ABS czy też poduszki powietrzne. Dzięki nim pojazd prowadzi się wygodnie, a podróż jest bezpieczna zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.


W prezentowanym modelu Citroen Saxo zastosowano 5-biegową skrzynię manualną lub 3-biegowy automat. Oferta silnikowa obejmuje jednostki napędowe o pojemności 1.0, 1.1, 1.4, 1.6 oraz 1.5 D. Zakres mocy silników benzynowych obejmuje poziom 50-118 koni mechanicznych, natomiast silnik dieslowski o pojemności 1.5 litra charakteryzuje się mocą na poziomie 58 koni mechanicznych.

Polska

Citroen Saxo - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Citroen Saxo w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt