Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen C-Elysee

citroen c-elysee

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Citroen C-Elysee jest pojazdem należącym do grupy aut o charakterze ultrakompaktowym. Jest to więc pewnego rodzaju samochód łączący w sobie cechy auta miejskiego i kompaktowego. Ze względu na swoje małe rozmiary, pojazd jest co prawda w stanie pomieścić 5 osób, ale względnie komfortowe warunki jazdy są zapewniane 4 osobom. Oznacza to, że można użytkować tego auta jako pojazdu rodzinnego, ale jego głównym przeznaczeniem jest jazda miejska oraz pokonywanie krótkich tras do miasta, szkoły, na zakupy, do pracy, itp. Małe rozmiary wiążą się z niską masą własną oraz sporą dynamiką samochodu pomimo zastosowania małych, oszczędnych jednostek napędowych.


Opisywany francuski pojazd marki Citroen C-Elysee jest produkowany od 2012 roku. W podstawowej wersji wyposażenia zastosowano elementy takie jak ABS, ESP, cztery poduszki powietrzne oraz centralny zamek. Elementy te wpływają na poprawę komfortu i bezpieczeństwa użytkowania tego samochodu. Opisywany model jest oparty na wydłużonej platformie podłogowej znanej z Citroena C3. Dzięki wzmocnionemu nadwoziu, którego elementy są przymocowane śrubami, auto jest odporne na duże przeciążenia i obciążenia. Oprócz tego wzmocniono również podwozie tego samochodu.


Citroen C-Elysee jest produkowany jako 4-drzwiowy sedan z napędem na przednią oś. Samochód ten został wyposażony w 4-biegową skrzynię automatyczną lub 5-biegową skrzynię manualną. Jeśli chodzi o wersje silnikowe to dostępne są jednostki napędowe o pojemności 1.2, 1.6 oraz 1.6 HDI, które generują moc 72, 115 oraz 90 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen c-elysee?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen C-Elysee jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen C-Elysee. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt