Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Citroen Evasion

 • Citroen Evasion

  Citroen Evasion minivan , 7-osobowy , rellingi dachowe

  6450
  Rok produkcji:
  2000
  Przebieg:
  220500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  180 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Citroen Evasion to samochód typu van produkowany przez koncerny Citroen, Peugeot oraz Fiat. Prezentowany pojazd charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem, dzięki któremu możliwe jest przewożenie dużych grup osób. Oznacza to, że samochód ten nadaje się do użytkowania wielozadaniowego. Jest to bardzo ciekawy pomysł na pojazd rodzinny, który zapewnia duża ilość miejsca oraz bogate wyposażenie, dzięki któremu jazda jest wygodna i bezpieczna nawet na bardzo długich dystansach. Nie należy też zapominać o tym, że prezentowany samochód może być wykorzystany przez firmy trudniące się transportem pasażerów lub przez przedsiębiorstwa, które potrzebują dużych pojazdów do transportu pracowników, narzędzi, materiałów i innych ładunków potrzebnych do realizacji zleceń.


Prezentowany model Citroen Evasion był samochodem produkowanym w latach 1994-2003. Auto to charakteryzowało się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której było ono odporne na przeciążenia generowane przez pasażerów oraz inne ładunki. W 1996 roku zdecydowano się na zmianę reflektorów, linii nadwozia oraz kierownicy. Dwa lata później do wyposażenia wprowadzono poduszki powietrzne. Model ten, razem ze swoimi pojazdami bliźniaczymi był zaliczany do tak zwanej grupy pojazdów Eurovan.


W opisywanym samochodzie Citroen Evasion moc była przenoszona na napęd dzięki wykorzystaniu 5-biegowej manualnej skrzyni biegów. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to Citroen Evasion był dostępny w wersjach obejmujących silniki o pojemności 1.8-2.1 litra. Zapewniają one efektywną jazdę z nawet bardzo dużym obciążeniem.

Polska

Citroen Evasion - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Citroen Evasion w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt