Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen Xsara

citroen xsara

Citroen Xsara to samochód zaliczany do grupy pojazdów klasy średniej. Opisywany model jest autem zapewniającym miejsce dla 5 osób oraz dysponuje wyposażeniem wpływającym pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki tym cechom prezentowany pojazd może być użytkowany jako samochód rodzinny. Jest to więc idealna opcja dla osób poszukujących dla siebie i swojej rodziny przestronnego, wygodnego, bezpiecznego, a także dynamicznego auta.


Opisywany model Citroen Xsara był produkowany w latach 1997-2004 jako liftback z 3 lub 5 drzwiami, a także jako 5-drzwiowe kombi. W skład wyposażenia tego pojazdu wchodzą elementy, takie jak ABS, poduszki powietrzne oraz elektryczne szyby i lusterka. Dzięki nim prowadzenie oraz sama jazda tym autem jest przyjemna, a także zwiększony zostaje poziom bezpieczeństwa. Warto dodać, że Citroen Xsara był produkowany w wersji rajdowej przystosowanej do brania udziału w imprezach na najwyższym poziomie, między innymi w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC.


W prezentowanym samochodzie zastosowano 5-biegowe manualne oraz 4-biegowe automatyczne skrzynie biegów odpowiedzialne za przenoszenie mocy na układ napędowy. Jeśli chodzi o wersje silnikowe to było ich sporo. Do grupy silników benzynowych stosowanych w Citroenie Xsara zaliczają się jednostki o pojemności 1.4-2.0 litra o mocy 75-163 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki napędowe zasilane olejem napędowym to dostępne są wersje o pojemności 1.4-2.0 litra oraz mocy 68-109 koni mechanicznych. Oznacza to, że każdy mógł wybrać silniki bardziej oszczędne lub bardziej dynamiczne.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen xsara?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen Xsara jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen Xsara. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt