Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen C4 Cactus

citroen c4 cactus

Samochód znany pod nazwą Citroen C4 Cactus jest samochodem o nadwoziu crossover, których charakteryzuje się połączeniem cech auta terenowego oraz vana. Bardzo ważną cechą opisywanego pojazdu jest duża przestrzeń bagażowa oraz spora ilość miejsca dla kierowcy, a także pasażerów. Oznacza to, że auta tego można użytkować jako samochodu rodzinnego, zwłaszcza że posiada on wyposażenie odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa, a także wysokiego poziomu komfortu, dzięki czemu nawet bardzo długa trasa zostanie umilona. Samochód ten generuje bardzo dobre osiągi, a także zapewnia bezpieczną, komfortową i efektywną jazdę po nierównościach lub umiarkowanie trudnych trasach w terenie (drogi polne, itp.). Pojazd ten posiada najwięcej cech aut klasy średniej, więc jest to idealny wybór dla osób, które są zainteresowane posiadaniem auta rodzinnego.


Prezentowany pojazd Citroen C4 Cactus jest produkowany od 2014 roku jako 5-drzwiowy crossover oparty na płycie podłogowej PF1. Posiada on specjalne panele Airbump, które odpowiadają za ochronę karoserii przed drobnymi uszkodzeniami, o które łatwo na parkingach. Oczywiście samochód posiada poduszki powietrzne oraz inne elementy wyposażenia, dzięki którym jazda jest komfortowa i bezpieczna.


Citroen C4 Cactus jest samochodem posiadającym napęd na przednią oś. Moc jest na niego przenoszona przy pomocy 5-biegowej manualnej przekładni lub 5 i 6-biegowych skrzyń automatycznych. Auto jest wyposażone w silniki benzynowe 1.2-1.6 litra o mocy 75-110 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna generowana przez te jednostki napędowe stoi na poziomie 166-188 km/h.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen c4 cactus?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen C4 Cactus jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen C4 Cactus. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt