Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Citroen Evasion

citroen evasion

Citroen Evasion to samochód typu van produkowany przez koncerny Citroen, Peugeot oraz Fiat. Prezentowany pojazd charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem, dzięki któremu możliwe jest przewożenie dużych grup osób. Oznacza to, że samochód ten nadaje się do użytkowania wielozadaniowego. Jest to bardzo ciekawy pomysł na pojazd rodzinny, który zapewnia duża ilość miejsca oraz bogate wyposażenie, dzięki któremu jazda jest wygodna i bezpieczna nawet na bardzo długich dystansach. Nie należy też zapominać o tym, że prezentowany samochód może być wykorzystany przez firmy trudniące się transportem pasażerów lub przez przedsiębiorstwa, które potrzebują dużych pojazdów do transportu pracowników, narzędzi, materiałów i innych ładunków potrzebnych do realizacji zleceń.


Prezentowany model Citroen Evasion był samochodem produkowanym w latach 1994-2003. Auto to charakteryzowało się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której było ono odporne na przeciążenia generowane przez pasażerów oraz inne ładunki. W 1996 roku zdecydowano się na zmianę reflektorów, linii nadwozia oraz kierownicy. Dwa lata później do wyposażenia wprowadzono poduszki powietrzne. Model ten, razem ze swoimi pojazdami bliźniaczymi był zaliczany do tak zwanej grupy pojazdów Eurovan.


W opisywanym samochodzie Citroen Evasion moc była przenoszona na napęd dzięki wykorzystaniu 5-biegowej manualnej skrzyni biegów. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to Citroen Evasion był dostępny w wersjach obejmujących silniki o pojemności 1.8-2.1 litra. Zapewniają one efektywną jazdę z nawet bardzo dużym obciążeniem.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu citroen evasion?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Citroen Evasion jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Citroen Evasion. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt