Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi A5

audi a5

Audi A5 to niemiecki samochód sportowy charakteryzujący się nie tylko osiągami charakterystycznymi dla samochodów startujących w wyścigach, ale również wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa jazdy, dzięki któremu możliwe jest użytkowanie takiego samochodu w normalnym ruchu drogowym. Dzięki swoim cechom, samochód ten pomimo sportowego charakteru jest w stanie zapewnić wygodną jazdę 4-5 osobom. Jest to więc dobry pojazd dla rodzin oraz dla osób lubiących szybką, dynamiczną jazdę.


Prezentowany pojazd Audi A5 jest nadal produkowany, a produkcja rozpoczęła się w roku 2007. Na początku samochód ten był dostępny jako 2-drzwiowe coupe, ale w 2009 roku wprowadzono 2-drzwiowy kabriolet oraz 5-drzwiową wersję liftback. Jeśli chodzi o konstrukcję to Audi A5 jest zbliżone do modelu A4. W 2011 roku przeprowadzono face lifting obejmujący zmianę grilla, świateł przednich oraz tylnych.


Standardowe wyposażenie Audi A5 obejmuje lusterka sterowane i ogrzewane elektrycznie, spryskiwacze z ogrzewanymi dyszami, przednie światła przeciwmgielne, elektrycznie regulowane szyby oraz automatyczną klimatyzację. Systemy te zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy w trudnych warunkach zimowych.


Oczywiście prezentowany model Audi A5, tak jak większość pojazdów Audi dysponuje napędem na przód oraz na wszystkie cztery koła. Za przenoszenie mocy odpowiada 6-biegowa manualna skrzynia, 7-biegowa skrzynia półautomatyczna oraz 8-biegowa skrzynia CTV. Oferta obejmuje szeroki zakres bardzo dynamicznych silników benzynowych (od 1.8 do 4.2) oraz diesla (od 2.0 do 3.0 TDI).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi a5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi A5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi A5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt