Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi S7

audi s7

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Audi S7 jest pojazdem o charakterze sportowym. W zasadzie jest to jedna z mocniejszych wersji pojazdu znanego jako Audi A7. Samochód ten charakteryzuje się wysokimi osiągami, z jakich znane są przede wszystkim auta o charakterze wyścigowym. Jest on jednak wyposażony w wiele systemów, które odpowiadają za zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa i przystosowanie samochodu do jazdy w normalnym ruchu drogowym. Samochód ten dysponuje sporą przestrzenią dla 5 osób, więc może być wykorzystywany jako pojazd rodzinny.


Tak samo jak podstawowa wersja, Audi S7 jest pojazdem wykonanym z najwyższej jakości stali i aluminium. W wyposażeniu znajdują się reflektory, które można dopasowywać do różnych warunków pogodowych, spryskiwacze z podgrzewanymi dyszami, czujniki deszczu oraz wiele innych elementów, które odpowiadają za poprawienie komfortu, dynamiki i przede wszystkim bezpieczeństwa jazdy.


Od 2012 do 2014 roku pojazd marki Audi S7 był wyposażony w widlasty silnik 4.0 TFSI z bezpośrednim wtryskiem i systemem dezaktywacji cylindrów COD oraz sprężarką biturbo. Jednostka napędowa tego typu charakteryzuje się mocą na poziomie 420 koni mechanicznych, przyspieszeniem do 100 km/h w czasie 4,7 sekund oraz spalaniem 9,6 litrów benzyny na 100 km. Od 2014 roku pojazd jest oferowany z silnikiem o takiej samej pojemności i budowie, który charakteryzuje się wyższą mocą na poziomie 450 koni mechanicznych, przyspieszeniem 0-100 km/h w czasie 4,6 sekund oraz mniejszym spalaniem na poziomie 9,3 litrów benzyny na 100 km. Oba modele posiadają prędkość ograniczoną elektronicznie do 250 km/h oraz napęd na cztery koła.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi s7?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi S7 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi S7. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt