Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Audi RS Q3

 • Audi RS Q3

  Audi RS Q3 gwarancja fabryczna , 4x4 , 340 KM

  125000
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  46000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  340 KM
  Poj. silnika:
  2480 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd znany na rynku pod nazwą Audi RS Q3 jest sportową wersją modelu Q3. Jest to samochód kompaktowy łączący w sobie cechy auta typu SUV i pojazdu sportowego. Samochód ten pomimo swoich małych rozmiarów jest w stanie zapewnić komfortowe warunki podróży dla 5 osób. Opisywane auto może być więc stosowane jako pojazd rodzinny, ale również jako samochód przeznaczony do jazdy w terenie i po szosach w sposób dynamiczny, a także bezpieczny.


Prezentowany model Audi RS Q3 jest produkowany przez spółkę Quattro GmbH należącą do Audi. Specjalizuje się ona w produkcji samochodów osobowych o charakterze sportowym. Opisywany pojazd posiada zawieszenie obniżone o 25 mm mające na celu poprawę prowadzenia samochodu. W przestrzeni bagażowej umieszczono akumulator, co pozwoliło na optymalne rozłożenie masy. Kolejnym istotnym elementem jest wzmocniony układ hamulcowy przystosowany do dynamicznej jazdy w trudnych warunkach. Samochód dysponuje aluminiowymi felgami, elementami aerodynamicznymi oraz elementami z aluminium szczotkowanego. Przedni pas charakteryzuje się estetycznym, czarnym grillem, a tył dyfuzorem oraz owalną końcówką układu wydechowego.


Audi RS Q3 jest samochodem dostępnym w dwóch wersjach silnikowych. Jednostki napędowe posiadają pojemność 2.5 litra. Charakteryzują się one mocą 310 oraz 340 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna to 250 km/h i jest ona ograniczona elektronicznie. Samochód wyposażony w te silniki spala około 8,4 - 8,8 litra benzyny na 100 km. Jest to więc bardzo dobry wynik pomimo sportowego charakteru auta.

Polska

Audi RS Q3 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Audi RS Q3 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt