Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi RS Q3

audi rs q3

Pojazd znany na rynku pod nazwą Audi RS Q3 jest sportową wersją modelu Q3. Jest to samochód kompaktowy łączący w sobie cechy auta typu SUV i pojazdu sportowego. Samochód ten pomimo swoich małych rozmiarów jest w stanie zapewnić komfortowe warunki podróży dla 5 osób. Opisywane auto może być więc stosowane jako pojazd rodzinny, ale również jako samochód przeznaczony do jazdy w terenie i po szosach w sposób dynamiczny, a także bezpieczny.


Prezentowany model Audi RS Q3 jest produkowany przez spółkę Quattro GmbH należącą do Audi. Specjalizuje się ona w produkcji samochodów osobowych o charakterze sportowym. Opisywany pojazd posiada zawieszenie obniżone o 25 mm mające na celu poprawę prowadzenia samochodu. W przestrzeni bagażowej umieszczono akumulator, co pozwoliło na optymalne rozłożenie masy. Kolejnym istotnym elementem jest wzmocniony układ hamulcowy przystosowany do dynamicznej jazdy w trudnych warunkach. Samochód dysponuje aluminiowymi felgami, elementami aerodynamicznymi oraz elementami z aluminium szczotkowanego. Przedni pas charakteryzuje się estetycznym, czarnym grillem, a tył dyfuzorem oraz owalną końcówką układu wydechowego.


Audi RS Q3 jest samochodem dostępnym w dwóch wersjach silnikowych. Jednostki napędowe posiadają pojemność 2.5 litra. Charakteryzują się one mocą 310 oraz 340 koni mechanicznych. Prędkość maksymalna to 250 km/h i jest ona ograniczona elektronicznie. Samochód wyposażony w te silniki spala około 8,4 - 8,8 litra benzyny na 100 km. Jest to więc bardzo dobry wynik pomimo sportowego charakteru auta.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi rs q3?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi RS Q3 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi RS Q3. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt