Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Audi RS7

audi rs7

Samochód istniejący na polskim rynku pod nazwą Audi RS7 to po prostu jedna z najbardziej dynamicznych wersji pojazdu sportowego znanego pod nazwą Audi A7. Jest to samochód, w którym zastosowano rozwiązania znane z samochodów biorących udział w rajdach i wyścigach. Posiada on jednak wiele systemów, dzięki którym zapewniony jest wysoki poziom bezpieczeństwa, a to z kolei pozwala na użytkowanie tego samochodu w normalnym ruchu drogowym. Jest to 5-drzwiowy pojazd typu liftback zapewniający komfortowe podróżowanie dla 5 osób. Oznacza to, że prezentowany samochód jest dobrym przykładem auta rodzinnego, które jest przeznaczone również dla osób, które lubią bardzo dynamiczną jazdę.


Model o nazwie Audi RS7 został wprowadzony na rynek w 2014 roku. Jest to najbardziej dynamiczny model prezentowanego samochodu. Posiada on napęd na cztery koła, na który moc przenosi 8-biegowa półautomatyczna skrzynia Tiptronic. Opisywany model jest wyposażony w silnik 4.0 TFSI. Jest to widlasty silnik z bezpośrednim wtryskiem oraz systemem dezaktywacji cylindrów COD. Maszyna ta dysponuje sprężarką biturbo. Prezentowany model silnika charakteryzuje się mocą 560 koni mechanicznych oraz momentem obrotowym 700 nanometrów osiąganym przy obrotach 1750-5500 obrotów na minutę. Jest to bardzo dynamiczny silnik zapewniający przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 3,9 sekund. Prędkość maksymalna jest ograniczona elektronicznie do poziomu 250 km/h, ale za dopłatą można zdjąć blokadę i wówczas prędkość wzrośnie do 280 lub 305 km/h. Silnik spala około 9,5-9,8 litrów benzyny na 100 km w cyklu mieszanym.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu audi rs7?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Audi RS7 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Audi RS7. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt